XXV Niedziela Zwykła - 20 IX 2020 r.

Kalendarz liturgiczny:
• Poniedziałek (21.09) - św. Mateusza,
• Wtorek (22.09) - bł. Bernardyny Jabłońskiej oraz św. Tomasza z Villanuevy - patrona ks. kan. Tomasza Szopy. W tym dniu szczególnie otoczmy Księdza Kustosza modlitwą i prośbą o opiekę Świętego Patrona w dalszej pracy duszpasterskiej,
• Środa (23.09) - św. o. Pio.

1. W zeszłym tygodniu zbierane były ofiary na Ziemię Świętą. Zebraliśmy tego dnia 1822 zł. Bóg zapłać za ofiarność.

2. Zapraszamy na spotkania chóru Sanktuaryjnego Nie lękajcie się. Szczególnie mile widziane nowe głosy męskie. Spotkania odbywają się we wtorki o godz. 19.00 w budynku Caritas.

3. W piątki zapraszamy na Spacer Miłosierdzia, podczas którego można porozmawiać z kapłanem lub skorzystać ze spowiedzi świętej. Od godz. 18.00 kapłan będzie dostępny w kaplicy NSPJ.

4. Akcja Katolicka Archidiecezji Krakowskiej i Centrum św. Jana Pawła II zapraszają na koncert pt. "Tobie zawierzam Maryjo". Koncert odbędzie się w przyszły poniedziałek (28 września) o godz. 19:30 w naszym Sanktuarium. Bezpłatne zaproszenia odebrać można w zakrystii po Mszy Świętej.

5. Wychodząc naprzeciw potrzebom ludzi przybywającym do naszego Sanktuarium z różnych stron Krakowa, Polski i świata pragniemy poinformować, że od października będziemy sprawować w niedzielę dodatkową Mszę Św. o godz. 20.00. Bardzo prosimy o przekazywanie tej informacji wśród swoich bliskich i znajomych.

6. W roku 100. lecia urodzin Jana Pawła II za nawiedzenie Sanktuarium, modlitwę przy relikwiach i spełnieniu zwyczajnych warunków można uzyskać odpust zupełny.

7. Codziennie po każdej Eucharystii modlimy się przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II polecając Bogu prośby powierzone przez pielgrzymów. Zachęcamy aby swoje modlitwy składać w dolnym Kościele przy ołtarzu relikwii.

8. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiej pomyślności przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.